فلاورباکس چکادبام گلدان

فلاور باکس

فلاورباکس های چکادبام بر مبنای استانداردهای ایالت متحده با استفاده از چوب پلاست های ایرانی درجه یک و کامپوزیت های آلومینیوم ساخته شده است.این اقلام برای استفاده در بام سبز ,تراس سبز , لابی سبز و معماری داخلی سبز طراحی و تولید شده اند.

آلاچیق چکادبام مدرن چوبی پیش ساخته

آلاچیق

آلاچیق های مدرن چکادبام با استفاده از چوب پلاست ، ترمووود و کامپوزیت های آلومینیم ساخته شده و ترکیبی از زیبایی و دوام را به نمایش می گذارند.

دیوار سبز green wall

دیوار سبز

دیوار سبز چکاد بام در سه تیپ فعال کابلی ، مدولار و مدولار حجمی همراه با آبیاری اتوماتیک به منظور استفاده در محوطه ، بام ، تراس و معماری داخلی ارائه می گردند

آبنما مدرن خانگی باغی سنگی دیواری تزئینی

آبنما

آبنما های چکاد بام به دو شکل واتروال (Water wall) و واترفال (Water fall) به منظور استفاده در بام سبز, تراس سبز , لابی سبز تولید و طراحی شده اند

کانکس بام ویلایی پیش ساخته

کانکس

کانکس های چکاد بام با استفاده از مواد اولیه سبک و با کیفیت ساخته می شوند.موارد کاربردی آنها زیاد می باشد که دلیل آن انعطاف پذیری در ساخت است، یعنی می توان در ساخت و تولید کانکس طرح ها و نقشه های مختلفی را به کار برد تا بتواند نیاز هر کس را بر طرف نماید. کانکس های چکاد بام در موارد متفاوتی از جمله اداری، مسکونی، خودرویی، سرویس بهداشتی و حمام در ابعاد و طرح های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

سینی پوششی چکادبام مخصوص گیاهان پوششی

سینی پوششی

سینی های پوششی چکاد بام به منظور کاشت گیاهان پوششی و گلها برای ایجاد بام و تراس سبز طراحی و تولید شده اند.

محصولات سفارشی فلاورباکس چکادبام

سفارشی

محصولات سفارشی چکادبام در ابعاد و رنگ های مختلف بر حسب نیاز مشتریان ساخته شده و همچون سایر محصولات این شرکت در ساخت آنها از کامپوزیت های آلومینیم و چوب پلاستیک های ایرانی درجه یک استفاده شده و قابل استفاده برای ایجاد بام سبز ,تراس سبز , لابی سبز و معماری داخلی سبز می باشند.

باغچه طبقاتی آپارتمانی چکادبام

باغچه طبقاتی (آپارتمانی)

باغچه طبقاتی آپارتمانی امکان کاشت سبزی های خانگی را در زندگی آپارتمانی میسر میکند . این محصول باغچه های زیبا برای پروش سبزیجات خانگی در واحد آپارتمانی شما خواهد بود

محصولات محوطه و بام

سایر محصولات

شرکت چکاد بام به منظور تکمیل محصولات برای بام سبز و تراس سبز اقدام به طراحی و ساخت اقلامی نظیر تخت آفتاب گیری, نیمکت محوطه, میز محوطه، یونیت کف و ... نموده است.